Protecția datelor cu caracter personale (GDPR)
Politica de Confidențialitate și Protecție a Datelor cu Caracter Personal

Bine ați venit pe comunasabareni.ro (“noi”, “al nostru” sau “site-ul nostru”). Ne luăm angajamentul de a proteja confidențialitatea și securitatea datelor dvs. cu caracter personal. Prin urmare, am adoptat această Politică de Confidențialitate pentru a vă informa cu privire la modul în care colectăm, utilizăm, dezvăluim și protejăm datele dvs. cu caracter personal în conformitate cu cerințele Regulamentului General privind Protecția Datelor (GDPR).

Ce date cu caracter personal colectăm

Prin navigarea pe site-ul nostru sau prin interacțiunea cu serviciile noastre, putem colecta anumite date cu caracter personal, cum ar fi nume, adresă de e-mail, adresă IP și informații de navigare.

Cum utilizăm datele dvs. cu caracter personal

Utilizăm datele cu caracter personal pentru a oferi serviciile noastre, pentru a personaliza experiența dvs. pe site-ul nostru, pentru a vă furniza informații relevante și pentru a îmbunătăți calitatea serviciilor noastre.

Stocarea și protecția datelor

Angajăm măsuri tehnice și organizatorice pentru a proteja datele dvs. cu caracter personal împotriva accesului neautorizat, pierderii sau alterării acestora. Datele dvs. sunt stocate pe servere securizate și accesul la acestea este restricționat numai la personalul autorizat.

Divulgarea datelor cu caracter personal

Nu vom vinde, distribui sau închiria datele dvs. cu caracter personal terților fără consimțământul dvs., cu excepția cazurilor în care legea ne obligă să facem acest lucru sau în situații specifice prevăzute în prezenta Politică de Confidențialitate.

Drepturile dvs. conform GDPR

Conform GDPR, aveți dreptul de a accesa, rectifica, șterge sau restricționa prelucrarea datelor dvs. cu caracter personal. Puteți exercita aceste drepturi contactându-ne la comunasabareni.ro sau folosind informațiile de contact de pe pagina noastră de contact.

Modificări la Politica de Confidențialitate

Ne rezervăm dreptul de a actualiza sau modifica această Politică de Confidențialitate în orice moment pentru a reflecta schimbările aduse practicilor noastre privind confidențialitatea. Orice modificări vor fi publicate pe această pagină, iar data ultimei actualizări va fi revizuită în consecință.